fbpx

Dlaczego Afinia?

Jeśli korzystasz z pochłaniacza pyłu i nie widzisz efektów – wypróbuj Afinię. Poczytaj opinie naszych zadowolonych klientów na social mediach Afinia, obejrzyj nasze filmy i sprawdź sama: poczujesz realną, wyraźną różnicę. Napisz lub zadzwoń do nas, jeśli masz wątpliwości. Rozwiejemy je i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jak twierdzą styliści paznokci:

“Tylko Afinia zapewnia tak dobry efekt pochłaniania pyłu.”

Odtwórz wideo

Dbaj o własne zdrowie i zdrowie swoich klientem, likwidując szkodliwy pył.

Jak to osiągnęliśmy? W urządzeniu Afinia zamontowane są niezawodne, japońskie silniki zapewniające potężną moc zasysania pyłu podczas zabiegu (270 m3 na godzinę pracy). To właśnie moc wyróżnia pochłaniacz na rynku i zapewnia jego efektywność. Filtr poliestrowy lub węglowy gwarantuje zatrzymanie pyłu, a nie rozdmuchiwanie go wokół (jak w przypadku wielu innych dostępnych pochłaniaczy). To urządzenie naprawdę rozwiąże i wyeliminuje Twój problem z pyłem. Potwierdzają to nasze zadowolone klientki, stylistki paznokci w chętnie wyrażanych pozytywnych opiniach.

Doceniły nas tysiące gabinetów manicure, a także uznane stylistki paznokci, jak np. Marzena Kanclerska – właścicielka renomowanych gabinetów NailSpa w Warszawie, Paulina Pastuszak, znana edukatorka stylizacji paznokci czy Pablo Rozz, wielokrotny mistrz stylizacji paznokci w Polsce i za granicą.

Dbasz o swoje klientki i starasz się zapewnić im obsługę na najwyższym poziomie? Nie może w tym zabraknąć pochłaniacza pyłu Afinia, który dba o zdrowie Twoje i Twoich klientów: wdychanie pyłu paznokciowego jest szkodliwe dla płuc, spojówek oczu, często wywołuje reakcje alergiczne, a pył nieestetycznie osadza się wszędzie wokół podczas wykonywania zabiegu.

Zatrudniasz pracowników? Dzięki pochłaniaczom Afinia zapewnisz im czyste i profesjonalne stanowisko pracy, a przy tym zadbasz o ich zdrowie.

Co wyróżnia nasz pochłaniacz?

Pochłaniaczem pyłu Afinia zainteresowały się media, gdzie sukcesywnie pojawiają się informacje o jego pozytywnym wpływie na zdrowie.

Design i estetyka
Nie zapominaj o estetycznej stronie swojego gabinetu: Afinia jest zamontowana dyskretnie pod stołem, nie zajmuje cennego miejsca na biurku, przy którym pracujesz, z góry widoczna jest jedynie okrągła kratka wykonana ze stali szlachetnej. Istnieje możliwość zamontowania pochłaniacza niemal w każdym stole – Afinia jest przymocowana 4 śrubami do spodu blatu i płynnie wkomponuje się w design Twojego salonu.

Wyciszenie

Najnowsza wersja pochłaniacza Afinia NDC 1000 została zaprojektowana wspólnie z akustykiem, który maksymalnie wyciszył urządzenie. 

Funkcjonalność i prostota

Obsługa urządzenia jest wygodna dla stylistów paznokci i nieinwazyjna dla  klientów salonów.

Dbałość o detale

Wysoka jakość wykonania: ergonomiczne pokrętła i przyciski, materiały odporne na  zniszczenie.

Zobacz nasze produkty

Afinia to przede wszystkim wiodący producent pochłaniacza pyłu Afinia NDC 1000, ale również producent wysokiej jakości mebli kosmetycznych. Firma istnieje od 2013 r. w Poznaniu. Z biegiem czasu rozwinęła swój asortyment o wiele przydatnych akcesoriów w pracy stylistki paznokci. Każdego roku produkty są udoskonalane i pojawiają się ich nowe wersje. Afinia współpracuje z profesjonalistami.

W zakresie projektowania produktów na każdym etapie odbywają się konsultacje z fachowcami danej dziedziny – czy to dotyczy używanych silników, filtrów, czy ergonomii urządzenia. Meble kosmetyczne wymagają wykonania z odpornych na czynniki chemiczne materiałów, co
zawsze stanowi priorytet przy akceptacji ostatecznych projektów przed wdrożeniem do produkcji.

Profesjonalne pochłaniacze pyłu NDC2000, NDC1000, NDC MOBILE wraz z filtrami poliestrowymi i węglowymi. Każdy z produktów oferowanych w tej kategorii dedykowany jest partnerom, dla których kwestie zdrowotne własne oraz Klientów są ważnym elementem codziennej pracy.

Meble Firmy Afinia to nowoczesne wzornictwo służące użyteczności. Synergia komfortu pracy i designu. Nasz cel to tworzenie produktów i wrażeń, których nasi Klienci nie znajdą nigdzie indziej.

Grupa akcesoriów dbających bezpośrednio o nasze zdrowie oraz komfort pracy. Frezarki, lampy na stół, podpórki pod dłonie, świeczki zapachowe i przesłony ochronne to doskonałe uzupełnienie Twojego gabinetu kosmetycznego. Wszystko wykonane z największą dbałością i jakością.