Dlaczego Afinia

Marka Afinia to wiodący producent pochłaniaczy pyłu oraz mebli do gabinetów manicure. Jesteśmy obecni na rynku od 2013 roku dostarczając najwyższej klasy wyposażenie i biurka kosmetyczne klientom na całym świecie. Nasza siedziba znajduje się w Polsce – w Poznaniu. Tam też mieści się nasz dział obsługi klienta, dział sprzedaży oraz R&D, w którym stale rozwijamy nowe produkty w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku.

Własna produkcja

Posiadamy własną halę produkcyjną zlokalizowaną w Polsce. Dzięki temu mamy wpływ na produkcję i powstawanie naszych mebli na każdym etapie. Stoły do manicure wymagają wykonania z odpornych na czynniki chemiczne materiałów, co zawsze stanowi priorytet przy akceptacji ostatecznych projektów przed wdrożeniem do produkcji. Wysokiej klasy produkty Afinia obecne są w tysiącach gabinetów manicure w Polsce oraz za granicą. Każdego dnia na kanałach social media Afinia pojawiają się liczne pozytywne opinie kolejnych zadowolonych Klientów.

W zakresie projektowania produktów na każdym etapie odbywają się konsultacje ze specjalistami z danej dziedziny – dotyczy to zarówno używanych w urządzeniach materiałów (np. silników, filtrów), jak i testowania gotowych produktów oraz ich ergonomii.

Naszą pasją jest oferowanie produktów nie tylko pięknych i użytkowych, ale także takich, które ulepszają życie. Kreując nowy stół, czy pochłaniacz, opieramy się na opiniach naszych klientów, wyciągamy wnioski i wprowadzamy rozwiązania spełniające oczekiwania stylistów. Jako pierwsza polska firma zadbaliśmy o zdrowie naszych klientów oferując pochłaniacz do pyłu Afinia NDC 1000.

Dbaj o własne zdrowie i zdrowie swoich klientem, likwidując szkodliwy pył.

Jak to osiągnęliśmy? W urządzeniu Afinia zamontowane są niezawodne, japońskie silniki zapewniające potężną moc zasysania pyłu podczas zabiegu (270 m3 na godzinę pracy). To właśnie moc wyróżnia pochłaniacz na rynku i zapewnia jego efektywność. Filtr poliestrowy lub węglowy gwarantuje zatrzymanie pyłu, a nie rozdmuchiwanie go wokół (jak w przypadku wielu innych dostępnych pochłaniaczy). To urządzenie naprawdę rozwiąże i wyeliminuje Twój problem z pyłem. Potwierdzają to nasze zadowolone klientki, stylistki paznokci w chętnie wyrażanych pozytywnych opiniach.

Doceniły nas tysiące gabinetów manicure, a także uznane stylistki paznokci, jak np. Marzena Kanclerska – właścicielka renomowanych gabinetów NailSpa w Warszawie, Paulina Pastuszak, znana edukatorka stylizacji paznokci czy Pablo Rozz, wielokrotny mistrz stylizacji paznokci w Polsce i za granicą.

Dbasz o swoje klientki i starasz się zapewnić im obsługę na najwyższym poziomie? Nie może w tym zabraknąć pochłaniacza pyłu Afinia, który dba o zdrowie Twoje i Twoich klientów: wdychanie pyłu paznokciowego jest szkodliwe dla płuc, spojówek oczu, często wywołuje reakcje alergiczne, a pył nieestetycznie osadza się wszędzie wokół podczas wykonywania zabiegu.

Zatrudniasz pracowników? Dzięki pochłaniaczom Afinia zapewnisz im czyste i profesjonalne stanowisko pracy, a przy tym zadbasz o ich zdrowie.

Co wyróżnia nasz pochłaniacz?

Funkcjonalność i prostota

Obsługa urządzenia jest wygodna dla stylistów paznokci i nieinwazyjna dla klientów salonów.

Dbałość o detale

Wysoka jakość wykonania: ergonomiczne pokrętła i przyciski, materiały odporne na zniszczenie.

Design i estetyka

Nie zapominaj o estetycznej stronie swojego gabinetu: Afinia jest zamontowana dyskretnie pod stołem, nie zajmuje cennego miejsca na biurku, przy którym pracujesz, z góry widoczna jest jedynie okrągła kratka wykonana ze stali szlachetnej. Istnieje możliwość zamontowania pochłaniacza niemal w każdym stole – Afinia jest przymocowana 4 śrubami do spodu blatu i płynnie wkomponuje się w design Twojego salonu.

Wyciszenie

Najnowsza wersja pochłaniacza Afinia NDC 1000 została zaprojektowana wspólnie z akustykiem, który maksymalnie wyciszył urządzenie.

Poznaj nasze produkty

POCHŁANIACZE

STOŁY KOSMETYCZNE

AKCESORIA

Newsletter - My Afinia

Bądź zawsze na bieżąco. Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do nowości i ekskluzywnych ofert produktów Afinia.

Szanujemy Twoją prywatność.
W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrybcji.

Zadzwoń do nas phone
Email
chat