Magdalena Jaworska

MADE BY M. MAGDALENA JAWORSKA

19.01.2017

Zakupiłam już dwa biurka z pochłaniaczami. Wykonanie jest rewelacyjne!!! każdy szczegół był dopracowany wg moich życzeń (a nie jestem łatwym klientem) pochłaniacz działa bez zarzutów, pochłania wszystko, zero pyłu. Polecam wszystkim !!!!

JOANNA JANCZEWSKA-GOLEC

STUDIO URODY ``OLIWIA``

4.04.2017

,,Biurko jest super. Pełna personalizacja . Jest bardzo funkcjonalne i świetnie się prezentuje. Polecam wszystkim’

Martyna Wowra

Pochłaniacz tak jak piszą idealny.  Tyle pochłaniaczy miałam aż trafiłam na niego polacam każdej stylistce nie ma co sie zastanawiać tylko zamawiać !!

Paulina Pastuszak

Nailash Academy

14.04.2017

Z branżą stylizacji paznokci jestem związana od niemal piętnastu lat. Lubię wygodę i bardzo cenię wysoką jakość dlatego z zadowoleniem obserwuję ewolucję produktów i akcesoriów dedykowanych stylistom.. natomiast do szału doprowadzał mnie fakt, że nikt nie potrafił zapewnić mi podstawowej kwestii – porządnego stanowiska pracy. W akcie desperacji sprowadzałam nawet biurko z wmontowanym pochłaniaczem aż z UK.. po czym gdy przy nim usiadłam, miałam ochotę spalić je w kominku w długie, zimowe wieczory. Koszmar!

 

Dopiero gdy na targach w Niemczech trafiłam przypadkiem na Afinię doznałam olśnienia – to jest to! Od dłuższego czasu jestem szczęśliwą posiadaczką biurka z kultowym pochłaniaczem NDC 1000 i dopiero teraz mogę powiedzieć, że mam komfortowe warunki pracy.
Biurko wykonane jest z niezwykłą dbałością o detale. Każdy szczegół – od dopieszczonych szuflad po zamontowane kontakty – jest naprawdę dopracowany. Stolik jest funkcjonalnie zaprojektowany zarówno z punktu widzenia stylisty jak i klientki: obie strony mają wygodny dostęp do lamp UV; manikiurzysta bez problemu sięga do najgłębszych zakamarków szuflad. Co dla mnie osobiście istotne – blat! Kilka lat temu wymarzyłam sobie szklany.. Oj, pomysł był fatalny. Już po tygodniu zarysowana powierzchnia doprowadzała mnie do furii, a ból łokcia skutecznie wybił z głowy dalsze eksperymenty. Natomiast blat Afinii jest bardzo wytrzymały, trzeba się bardzo postarać by pojawiła się na nim choćby mała rysa. Obecnie mam biurko w kolorze białym ale korci mnie trochę wariant czarny. Jest taki sexy 🙂

A na koniec crème de la crème – pochłaniacz!
Na ten produkt warto było czekać tyle lat!
NDC 1000 jest fantastyczny! Wreszcie biurko jest czyste, a nie pokryte toną pyłu. Żele nie są zapylone, pędzle nie brudzą, kurz nie wciska w oczy albo za dekolt. To ważne nie tylko z estetycznego ale przede wszystkim zdrowotnego punktu widzenia! Osobiście pracuję na świetnych niemieckich produktach ale nigdy nie wiem „z czym” przyjdzie do mnie klientka.. A ściąganie niespolimeryzowanego materiału i jego kontakt ze skórą może niestety skończyć się uczuleniem. Dlatego wolę dmuchać na zimne i mieć pewność, że resztki produktu szybko znikną pod powierzchnią blatu. By zachować pełen obiektywizm muszę napomknąć, że pochłaniacz podkręcony „na maxa” jest dość głośny… ale jeszcze nigdy na takich obrotach nie pracowałam, bo kompletnie nie było potrzeby! Co jeszcze ciekawe, zauważyłam że gdy prowadzę szkolenia w różnych egzotycznych zakątkach świata, takich jak Meksyk, Tajlandia, Mongolia, Indie czy Mauritius, styliści od razu pytają mnie o „ten magiczny pochłaniacz” który widzieli na filmikach. Bo w ich rejonach tego typu sprzęt dostępnym nie jest – a wiele by dali by wejść w jego posiadanie.
Podsumowując: jestem szalenie zadowolona z nowych nabytków i z czystym sumieniem polecam każdemu profesjonaliście!

Afinia Polska
Nad różanym potokiem 39
61-680 POZNAŃ, POLSKA 

email: kontakt@afinia.pl